Medycyna estetyczna

Princess – pod tą wdzięcznie brzmiącą nazwą firma Croma Estetyka oferuje linię zupełnie nowych produktów na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczonych do korekcji zmarszczek, modelowania twarzy i mezoterapii skóry.
Czy to jest dla mnie?

Z czasem skóra traci cenne składniki, co prowadzi do widocznych zmian, takich jak zmarszczki, utrata jędrności skóry, bruzdy i przebarwienia. Czasami chcielibyśmy coś poprawić bez względu na wiek, na przykład marzymy o ładniejszych, większych ustach czy aksamitnych dłoniach… Ale nareszcie nadszedł czas, by przejąć kontrolę.

Dzięki produktom zaawansowanej technologii mamy szansę zmienić nasze nastawienie do siebie, poczuć się pewnie i komfortowo bez względu na okoliczności ? poprawić sobie samopoczucie i dzięki temu… więcej w życiu osiągnąć. Doskonałość jest również celem, który przyświeca producentom nowej rodziny wypełniaczy PRINCESS. Zastosowana przy ich produkcji innowacyjna metoda S.m.a.r.t. opiera się na sieciowaniu czystego i naturalnego kwasu hialuronowego (HA) pochodzenia niezwierzęcego. S.m.a.r.t. jest opatentowaną metodą, dzięki której kwas hialuronowy jest wielokrotnie oczyszczany, a zarazem mocnie wiązany. Daje to wspaniałe, naturalne efekty bez skutków ubocznych.

Produkty PRINCESS wypełniają zmarszczki, modelują twarz, ujędrniają, a co za tym idzie ? nadają skórze młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów i bezpieczeństwo. Rodzina PRINCESS spełnia najwyższe standardy jakości ? dzięki podwójnej sterylizacji produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego. Nie ma się czego bać!

Chirurgia plastyczna nie jest już jedynym sposobem na zmianę wyglądu. Wypełniacze i mezoterapia gwarantują naturalne, natychmiastowe efekty. Zabiegi są stuprocentowo bezpieczne i szybsze niż operacje plastyczne ? wystarczy 30 minut. Potem można natychmiast wrócić do codziennych zajęć. Łatwo i szybko zmienisz swoje życie na lepsze ? bez użycia skalpela!
Jesteś mężczyzną?

Twój wizerunek jest naprawdę ważny. Dzięki niemu możesz osiągnąć w życiu więcej. Dobry wygląd pomoże Ci zaimponować szefowi i kolegom z pracy. Zagwarantuje też sukces u płci przeciwnej. Pamiętaj, medycyna estetyczna jest dla każdego, a nie tylko dla kobiet. Nie ma nic złego ani nienaturalnego w tym, że chcesz wyglądać lepiej. Nie wahaj się. Ty też możesz poprawić swój image.

Mezoterapia – siła glicerolu i HA

Unikalna linia produktów Princess do mezoterapii wyróżnia się wśród wszystkich innych produktów…

Mezoterapia

Estetyka PressKit – Croma

Specjaliści od medycyny estetycznej starają się sprostać potrzebom współczesnych kobiet – i coraz częściej mężczyzn pragnących dłużej zachować

Estetyka PressKit

Skład linii Princess

PRINCESS® FILLER – nowy wypełniacz wskazany do iniekcji do skóry właściwej i do tkanki podskórnej w celu korekty…

Linia Princess