Skład linii Princess

Linia PRINCESS® składa się z:

 

PRINCESS® FILLER – nowy wypełniacz wskazany do iniekcji do skóry właściwej i do tkanki podskórnej w celu korekty umiarkowanych i znacznych zmarszczek, fałd nosowo-wargowych oraz blizn. Zalecany do zwiększenia objętości warg; może być stosowany prawie na całej powierzchni twarzy. Dzięki niemu można sprawić, iż Twoje usta staną się pełne i zmysłowe, a zmarszczki znikną.

 

PRINCESS® RICH – to nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii. Zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny – to najwyższe stężenie gliceryny wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii. Preparat stworzony do iniekcji do naskórka lub do głębszych warstw skóry, działa również jako wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust; nawilża odwodnioną skórę. Ta hialuronowa kuracja do mezoterapii twarzy z wysokim stężeniem gliceryny nawilża i ujędrnia skórę, sprawiając, że staje się bardziej elastyczna i promienna. Znakomicie nawilża skórę, może więc być używany nawet tuż przed opalaniem lub po.

 

PRINCESS® VOLUME – hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych zabiegów. Zawiera mocno wiązany krzyżowo żel z kwasu hialuronowego; jest wyjątkowo elastyczny, więc efekty są bardzo widoczne i naturalne. Wygładza zmarszczki oraz fałdy na twarzy i natychmiast przywraca objętość skóry.

Zapraszamy do obejrzenia ULOTKI!