Nowe technologie w naszym gabinecie

Komfort naszych Pacjentów to priorytet. Stale udoskonalamy naszą praktykę i dbamy o to, by zawsze korzystać z najlepszych rozwiązań. Z tego powodu do codziennej pracy gabinetu włączyliśmy nowoczesny skaner wewnątrzustny.

Działanie skanera polega na wykonywaniu szybkiego skanowania i bieżącemu przetwarzaniu w wirtualny model uzębienia, który jest wyświetlany na komputerze. Pierwszą zaletą wynikającą ze stosowania skanera jest szybkość uzyskiwanych wyników- cyfrowy wycisk jest dostępny natychmiast po badaniu. W ten sposób skraca się czas leczenia. Dzięki skanerowi Pacjent może również zobaczyć wizualizację spodziewanego efektu leczenia.

Wykonywanie tradycyjnego wycisku jest często nieprzyjemne, powoduje dyskomfort, czasem odruch wymiotny. Brak konieczności stosowania wycisku analogowego to spore udogodnienie dla naszych Pacjentów.

W naszym Centrum już kilku pacjentów miało okazję skorzystać z nowoczesnej technologii.

Serdecznie zapraszamy na leczenie protetyczne i ortodontyczne.

#dentysta, #dentysta konin, #leczenie, #mediti500, #nowoczesne technologie, #ortodoncja, #ortodoncja konin, #ortodonta, #ortodonta konin, #protetyk konin, #protetyka, #protetyka konin, #protetyka stomatologiczna, #skaner wewnątrzustny, #stomatolog, #stomatolog konin

Kategorie

Zostań naszym pacjentem już dziś!

tel. +48 63 243 75 32 mail centrodent@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu i gwarantujemy, że już zostaniesz z nami!

Nasi partnerzy

Śledź nas w social mediach

Zostań naszym klientem

Skontaktuj się z nami

Zostań naszym pacjentem już dziś!

tel. +48 63 243 75 32  |   mail: centrodent@wp.pl

formularz kontaktowy