Zakres usług

Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem próchnicy i miazgi zębów oraz szeroko pojętą profilaktyką. Obecnie leczenie ubytków próchnicowych i chorób miazgi (leczenie endodontyczne = leczenie kanałowe) stało się całkowicie bezbolesne, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów może być wykonane w bardzo estetyczny sposób. Materiały do wypełnień posiadają szeroką gamę kolorów, która pozwala na dopasowanie ich do koloru zębów pacjenta. W zębach własnych również możemy zmienić kolor i kształt poprzez zabiegi korygujące.

Regularne przeglądy (minimum co 6 miesięcy) są podstawa profilaktyki. Należy wykonywać je systematycznie w połączeniu z zabiegami usuwania osadu i kamienia nazębnego. Dodatkowo zastosowanie ochrony zębów preparatami fluorowymi pozwala zapobiegać próchnicy i chorobom dziąseł oraz przedłużyć żywotność zębów.

W CENTRODENCIE udzielimy Państwu szczegółowych wskazówek dotyczących prawidłowego czyszczenia zębów oraz profesjonalnych środków stosowanych do higieny jamy ustnej.

zapoznaj się z kosztami usług

Zostań naszym pacjentem już dziś!

tel. +48 63 243 75 32
mail centrodent@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu i gwarantujemy, że już zostaniesz z nami!

Nasi partnerzy

Śledź nas w social mediach

Zostań naszym klientem

Skontaktuj się z nami

Zostań naszym pacjentem już dziś!

tel. +48 63 243 75 32  |   mail: centrodent@wp.pl

formularz kontaktowy