SYSTEM RATALNY

PAYDENT

W Konińskim Centrum Stomatologii Centrodent istnieje możliwość odroczenia płatności do 30 dni BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW oraz rozłożenia płatności na 4, 8 lub 12 rat.

Jak to zrobić?

1. Powiedz w gabinecie, że chcesz zapłacić później przelewem w ciągu 30 dni lub wybierasz spłatę w 4, 8 lub 12 ratach (od 100 zł do 5000 zł).

2. Po chwili dostaniesz SMS-a potwierdzającego wybrany sposób spłaty, termin i kwotę – zatwierdź go.

3. W kolejnym SMS-ie otrzymasz numer rachunku do spłaty za wizytę.

4. Możesz dalej korzystać z PayDent, aż do osiągnięcia limitu 5000 zł.

MEDIRATY

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Łatwo spełnić marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu nie mając bariery wysokich kosztów kompleksowego leczenia. Warto je rozkładać na raty, a nie leczenie.

Programy ratalne pozwolą Państwu bez obciążania portfela zadbać o piękny, zdrowy uśmiech.

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty (RATALNIE.COM.S.A.)
Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku
– Ustal z Lekarzem Konińskiego Centrum Stomatologii CENTRODENT plan i koszt leczenia.
– Rejestratorka Konińskiego Centrum Stomatologii CENTRODENT wyśle Twoje dane do Konsultantów MediRat.
– Konsultanci MediRat natychmiast kontaktują się z Tobą i zweryfikują Twoją zdolność kredytową i przedstawią indywidualną ofertę ratalną.
– Pacjent, który zaakceptował ofertę kredytową otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
– Po podpisaniu umowy na konto Konińskiego Centrum Stomatologii CENTRODENT przekazywane są środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie.
– Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy kredytowej z Pacjentem.

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu. Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) www.mediraty.pl aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Nasi partnerzy

Śledź nas w social mediach

Zostań naszym klientem

Skontaktuj się z nami

Zostań naszym pacjentem już dziś!

tel. +48 63 243 75 32  |   mail: centrodent@wp.pl

formularz kontaktowy